Vai meklē, kur aizņemties ātro kredītu internetā?

Kad saskaries ar pēkšņām naudas problēmām, diena vai pat stundas var šķist kā liels laika brīdis, īpaši šajā mūsdienu ātrajā pasaulē. Ir gadījumi, kad papildus naudas līdzekļi ir nepieciešami pēc iespējas ātrāk, tādēļ liela daļa cilvēku izmanto ātro kredītu internetā sniegtās iespējas. Pieteikšanās šāda veida aizdevumiem, to izskatīšana un piešķiršana notiek tiešsaistē, līdz ar to tie ir plaši pieejami ikvienam, kurš saskāries ar negaidītiem izdevumiem.

Ātrais kredīts internetā no Vivus.lv

Saņemt ātro kredītu

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā īstermiņa kredītus, kurus izmantot ārkārtas finanšu situācijās. Pie Vivus.lv Tu vari saņemt aizdevumu līdz 1500 eiro ar maksimālo atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.

Vai un kā Tu vari pieteikties Vivus.lv ātrajam kredītam?

Ātro kredītu internetā pie Vivus.lv vari iegūt, ja:

  • Esi sasniedzis 20 gadu vecumu;
  • Tev ir pastāvīga darba vieta un regulāri ienākumi;
  • Tev ir atvērts konts kādā no Latvijas komercbankām;
  • Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
  • Tev nav kavētu kredītmaksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Ja atbilsti visiem minētajiem kritērijiem, vari pieteikties ātrajam kredītam Vivus.lv mājaslapā, izpildot tikai 3 vienkāršus soļus:

  • Izvēlies, kāda aizdevuma summa un uz cik ilgu laiku Tev ir nepieciešama (to vari izdarīt, izmantojot kredīta kalkulatoru, kurā redzēsi arī aptuveno ikmēneša maksājuma lielumu);
  • Reģistrējies kreditora mājaslapā un aizpildi kredīta pieteikuma anketu;
  • Nosūti 0.01 eiro uz kreditora bankas kontu, tādā veidā apstiprinot sava konta pareizību un darbību.

Pēc šo soļu izpildīšanas, Vivus.lv kredītspeciālisti izskatīs Tavu pieprasījumu un apmēram 10 minūšu laikā sniegs atbildi. Ja speciālisti nolems Tev piešķirt ātro kredītu internetā, naudu savā bankas kontā saņemsi ne vēlāk kā 30 minūšu laikā un varēsi uzreiz nokārtot radušās problēmas.

Ko darīt, ja Tev ir nepieciešams ilgāks laiks, lai atmaksātu paņemto kredītu?

Vivus

Ja saproti, ka zināmu iemeslu dēļ nevarēsi atmaksāt paņemto aizdevumu laikā, noteikti sazinies ar Vivus.lv klientu apkalpošanas nodaļu, kuras darbinieki palīdzēs Tev atrast labāko konkrētās situācijas risinājumu. Parasti šādos gadījumos tiek piedāvāta iespēja klientam atlikt ikmēneša maksājumu veikšanu par mēnesi un pat vairāk, tāpat Vivus.lv kredītspeciālisti var sniegt Tev konsultācijas par to, kā labāk plānot savas finanses un veidot budžetu.

Vivus.lv ir arī Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas nozīmē to, ka, ja būsi paņēmis vairākus kredītus no vairākiem aizdevējiem, ieskaitot Vivus.lv, bet nevarēsi tos atmaksāt, Tu varēsi vienoties ar šīs asociācijas biedriem par pakāpenisku parādu atmaksu, ievērojot tieši Tavas individuālās iespējas parādus atdot. Līdz ar to aizņemoties Vivus.lv ātro kredītu internetā, Tu vari būt drošs, ka kreditors palīdzēs Tev meklēt risinājumus, gadījumā, ja nevarēsi atmaksāt aizdevumu laikā. Tomēr, lai tā nenotiktu, pirms kredīta ņemšanas, vienmēr izvērtē savas iespējas to atmaksāt!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *