Vai vienlaicīgi var būt vairāki kredīti?

Pie viena aizdevēja Jums vienlaicīgi var būt tikai viens kredīts, taču SMScredit.lv un Vivus.lv piedāvā iespēju saņemt papildu summu pie esošā kredīta. Par iespējām saņemt papildu summu vari uzzināt savā lietotāja profilā.

Doties uz SMScredit.lv.

Doties uz Vivus.lv.

Ir svarīgi atcerēties, ka ātrais kredīts internetā ir pārdomāts risinājums ārkārtas situācijās, kad nepieciešama papildus nauda.

Ātro kredītu aizdevēji

Viņi saprot, ka finansiāli saspringtas situācijas var būt ļoti nomācošas un tādējādi viņi vēlas sniegt Jums kaut ko, kas palīdzēs Jums nejusties tik apgrūtinātam. Ātrajiem kredītiem internetā tiek pievienotas nelielas maksas (atkārtota kredīta gadījumā), lai šī nozare varētu pastāvēt. Turklāt ātro kredītu maksa ir salīdzinoši neliela, salīdzinot citām iespējām. Ja Jums ir nepieciešami 150 eiro un Jūs neesat pārliecināts, kur to iegūt, Jums ir dažādas iespējas. Ar ātro kredītu, par 150 eiro Jums būs jāmaksā saprātīga maksa un tas ir izdevīgi tikai uz īsu laika posmu. Tas nozīmē, ka par 150 eiro kredītu, Jums varētu būt jāmaksā tikai aptuveni 15 eiro. Tātad, viss, ko Jūs būsiet parādā aizdevējam pēc četrām nedēļām, būs 165 eiro. Šis skaitlis ir zems un tādējādi Jūsu labākā iespēja, ja Jūs vēlaties ietaupīt naudu, aizņemoties. Maksa par ātro kredītu internetā ir salīdzinoši zema, bet tik un tā ātro kredītu aizdevējiem tiek veltīts daudz kritikas. Realitātē tas nozīmē vienkāršu 15 eiro maksu par 150 eiro kredītu. Tāpēc, ka ātros kredītu internetā ir tik vienkārši iegūt, ir ļoti svarīgi tos izmantot tikai tad, ja esat pārliecināts, ka Jūs varat tos viegli atmaksāt.

Kad kredīta termiņš beidzas, ir daudz labāk gan aizdevējam, gan Jums, ja ātro kredītu variet atmaksāt atpakaļ. Ja naudas nav, tas var radīt papildu maksas un parādus. Ir svarīgi, lai Jūs varētu atmaksāt visu parādu vai vismaz pagarināt atmaksas termiņu.

Nav pārāk gudri iegūt jebkāda veida parādus bez saprātīgas vajadzības vai garantijas, ka Jūs varēsiet kredītu atmaksāt. Saprotot to, ātrie kredīti internetā var būt noderīgi jebkuram aizņēmējam, ja vien tie tiek izmantoti atbildīgi un ar spēju tikt galā ar sekām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *