Viasms.lv pirmais kredīts bez procentiem

Viasms.lv ir viens no Latvijā sastopamajiem ātrajiem kredītiem, kas piedāvā risināt dažādas finansiālas problēmas ar ātro kredītu palīdzību. Šis uzņēmums piedāvā gan nelielus, īstermiņa aizdevumus gan arī lielākus naudas kredītus.

ViaSMS.lv

Tāpat kā lielākā daļa pārējo, Latvijā sastopamo ātro kredītu, piedāvā pirmo kredītu saņemt par to nemaksājot procentus. Šis aizdevējs piedāvā iespēju saņemt aizdevumu līdz pat 350 Eiro apmērā, par šo summu nemaksājot procentus, tātad, ja jūs aizņematies tos pašus 350 Eiro, tad atmaksai arī ir jāmaksā tie paši 350 Eiro. neliela nianse ir viens Eiro cents kuru pieskaita šai summai, bet tie nav procenti, tā ir reģistrēšanās maksa un tā ir jāveic pie reģistrēšanās aizdevēja mājas lapā un kredīta pieteikšanas.  Aizdevēja mājas lapā parādās šī summa kā 350 Eiro un viens cents, bet šis viens cents ir reģistrēšanās maksa un pie aizdevuma atmaksas ir jāmaksā tikai tā summa kuru paņēmāt.

Pirmais kredīts bez maksas jeb bez procentiem ir pieejams tikai tādā gadījumā, ja esat aizņēmušies šajā uzņēmumā pirmo reizi. Tā ir akcija jaunu klientu piesaistei. Kā akcija, šis piedāvājums jau kādu laiku ir iegājies kā standarta piedāvājums. Pirmsākumos , tā bija plānota kā vienreizēja akcija, bet redzot klientu pieplūdumu un atsaucību, tā tika ieviesta pastāvīgi. Šobrīd teju visi ātrie kredīti piedāvā šo iespēju.

Ļoti svarīgi ir apsvērt lēmumu par aizdevuma ņemšanu, jo, ja rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu, šis aizdevums vairs nebūs bezmaksas. Pat tad, ja rodas nelielas, īslaicīgas atmaksas problēmas, tas izmaksās papildus naudu. Aizdevējs piedāvā iespēju pagarināt atmaksas periodu uz neilgu laiku, kas, protams, ir maksas pakalpojums. Veicot pagarināšanas maksu, jums ir iespēja atmaksāt aizdevumu vēlāk, bet tā nav izeja. Ja ar aizdevumu atmaksu kavējaties ilgāk, tiek piemērota kavējuma maksa, soda procenti un šīs summas jau var izaugt ļoti lielas.

Kredīts bez procentiem ir ļoti vilinošs piedāvājums, no kura ir grūti atteikties. Taču būtu jāpatur prātā, ka tas nav vienkārši izdevīgs piedāvājums, tas ir veids kā aizdevējs cenšas nopelnīt. Aizdevējs piedāvā šo iespēju ar nolūku, lai jūs aizņemtos atkārtoti.

Lai šajā uzņēmumā varētu saņemt kredītu, jums ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi citās kredītiestādēs, jūsu kredītvēsturei ir jābūt tīrai. Tāpat, jums ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam. Jums ir jābūt arī bankas kontam kādā no Latvijas bankām un mobilā telefona numuram. Piesakoties aizdevumam, nekad nav garantijas ka to saņemsiet , jo katrs pieteikums tiek vērtēts individuāli. Pastāv arī iespēja, ka aizdevējs var samazināt jums pieejamo aizdevuma summu. Tas gan reti kad attiecas uz pirmo aizdevumu, jo 350 Eiro ir vidējā summa, kuru var aizņemties. Aizņemoties atkārtoti, jūs jau varat aizņemties lielāku summu.

Saņemt kredītu internetā

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *