Viasms.lv pirmais kredīts bez procentiem 2017. gadā

Ekonomika 2017 un tajā skaitā arī cilvēku 2017 labklājība ir cikliska parādība – labie laiki mijas ar ne tik labajiem. Mūsdienu strauji mainīgajos apstākļos ārkārtas situācijas, kas var radīt nepieciešamību pēc papildus līdzekļiem, var rasties jebkurā brīdī, tādēļ ir labi apzināties savas iespējas šādu situāciju risināšanai, viena no tām – ātrais kredīts. Ja Tev nav iepriekšēja pieredze šādu aizdevumu izmantošanā, Tu noteikti esi par to vismaz dzirdējis, līdz ar to jau zini par ātro kredītu priekšrocībām un trūkumiem. Ja esi nonācis situācijā, kad Tev ātri nepieciešami līdzekļi 2017. gadā, Viasms.lv pirmais kredīts bez procentiem var būt piemērotākais risinājums.

ViaSMS aizdevums līdz algai

ViaSMS

Viasms.lv pirmais kredīts bez maksas procentiem 2018. Gadā var tikt uzskatīts kā aizdevums līdz algai – tas nozīmē to, ka paņemtos līdzekļus ir paredzēts atdot brīdī, kad ir saņemta nākamā mēneša darba alga vai citi regulārie ienākumi. Pirmais kredīts bez procentiem nozīmē to, ka atdot vajadzēs tieši tikpat cik būsi aizņēmies, jo kreditors nepiestādīs procentu maksu par aizdevuma izmantošanu. Ja Tev steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, šis var būt labs risinājums, kas neprasīs papildus izmaksas.

Kas Tev jādara, lai pieteiktos pie VIASMS?

Saņemt ātro kredītu

Viasms.lv pirmais kredīts bez procentiem tiek piešķirts 350 eiro apmērā un tā atmaksas laiks ir 30 dienas. Ievērojot šos nosacījumus, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod kreditoram tieši 350 eiro. Lai iegūtu šo aizdevumu, Tev ir jābūt:

  • Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam;
  • Sasniegušam 20 gadu vecumu;
  • Bez kavētiem kredīta maksājumiem;
  • Aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām.

ViaSMS aizdevuma iegūšanai Tev jāizpilda tikai 4 soļi:

  • Ieej Viasms, kur atradīsi kredīta kalkulatoru, uz kura Tev būs jānorāda vēlamā aizdevuma summa un termiņš un jānospiež poga “Saņemt aizdevumu”. Atceries – piesakies tikai tik lielam aizdevumam, kāds Tev tiešām ir nepieciešams, neatkarīgi no tā, cik liela ir Tev pieejamā aizdevuma summa;
  • Aizpildi reģistrācijas anketu, norādot savu vārdu, uzvārdu, dzīvesvietas adresi, mobilā telefona numuru, e-pasta adresi, personas kodu;
  • Pēc šīs anketas aizpildīšanas uz Tavu mobilo tālruni tiks atsūtīts aktivizācijas kods, kuru Tev būs jāieraksta norādītajā ailītē;
  • Pēc mobilā tālruņa numura verifikācijas, Tev būs jāpārskaita 0.01 eiro uz Viasms.lv bankas kontu, kas ļaus kreditoram pārliecināties par Tava bankas konta pareizību.

Pēc šo soļu izpildīšanas, Tava kredīta pieteikuma anketa tiks izskatīta, un pēc apmēram 15 minūtēm Tu saņemsi aizdevumu savā bankas kontā.

Ātri, ērti un vienkārši – ViaSMS

Kā redzams, Viasms.lv 2018. gada pirmais kredīts bez procentiem ir ātri, ērti un vienkārši iegūstams, līdz ar to tas var būt piemērots finansiālais palīgs brīdī, kad nepieciešams tikt galā ar ārkārtas izdevumiem. Pirms aizņemies šogad, izvērtē aizdevuma nepieciešamību un savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā laikā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *