Vienkārši atbilstības kritēriji

Minimālie atbilstības standarti, lai pretendētu uz SMS kredītu, ir ļoti vienkārši. Jums jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam. Minimālais vecums ir 18, 19, 20 un vairāk gadi, kas atkarīgs no izvēlētā aizdevēja. Nodarbinātības stabilitāte ir svarīga – Jums ir jābūt nodarbinātam savā pašreizējā darbavietā, bet tas neliedz saņemt SMS kredītu. Pēdējā lieta, ko aizdevēji pieprasa, ir nevainojama kredītvēsture, kas ir ļoti svarīgi, ja vēlaties saņemt SMS kredītu. Īstermiņa SMS kredītu var saņemt tikai ar nevainojamu kredītvēsturi – bez pārkāpumiem senāk, bez kavētiem maksājumiem senāk.

Pieteikumu iesniegšanas un apstiprināšanas process SMS kredītiem ir pilnīgi elektronisks. Atšķirībā no citiem aizdevumiem, Jums nav nepieciešams iesniegt vai sūtīt pa faksu dokumentus pārbaudei.

Labākā lieta par SMS kredītu ir tas, ka process ir patiešām ātrs. Jums pat nav nepieciešams apmeklēt aizdevēju personīgi, jo Jūs varat iesniegt savu pieteikumu internetā tikai divu minūšu laikā. Vairumā gadījumu, Jūsu aizdevums tiks apstiprināts dažu stundu laikā vai ātrāk – atkarībā no minimālo atbilstības prasību izpildes.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *