Vivus ātrais kredīts

Vivus.lv ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un plašu klientu loku. Vivus.lv izsniedz ātros kredītus no Eur 50 līdz Eur 1500. Vivus.lv piedāvā kredīta atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem.

Kur pieteikt Vivus.lv ātro kredītu?

Vivus ātrais kredīts

Piesaki Vivus.lv ātro kredītu un saņem naudu savā bankas kontā tikai 15 minūšu laikā. Vivus.lv ir viens no tiem retajiem izdevējiem, kas izsniedz ātro kredītu bez liekām prasībām. Vivus.lv ir augsts kredītu apstiprināšanas procents, kas dod iespēju teju katram Latvijas iedzīvotājam saņemt ātro kredītu no Vivus.lv aizdevēja.

Kas var saņemt Vivus.lv ātro kredītu?

  • Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi un bez pārkāptām parādsaistībām;

Lai saņemtu Vivus.lv ātro kredītu, Jums būs nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasta adrese.

Cik daudz var aizņemties?

 

Vivus

Vivus.lv izsniedz ātro kredītu no 50 līdz 1500 eiro. Kredīlimits jeb summa, kuru klients var aizņemties tiek noteikta katram klientam individuāli. Lai redzētu maksimāli pieejamo summu, kuru var aizņemties, Jums ir jāieiet savā lietotāja profilā vai jāizpilda reģistrācija. Vivus palielina kredīta limitu tikai lojāliem klientiem. Ja vēlies kļūt par lojālu klientu Vivus.lv uzņēmumam, tad visus kredīta maksājumus veic laikā bez kavējumiem un pārkāpumiem.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu no Vivus.lv?

Vivus.lv piedāvā daudz lielākas naudas summas, nekā vairums Latvijas aizdevēju. Jūs varat aizņemties līdz pat Eur 1500. Vivus.lv ātrais kredīts ir piemērots, ja plānojat aizņemties ātro kredītu uz ilgāku laika posmu. Vivus.lv ātrais kredīts var būt piemērots, ja plānojat aizņemties uz neilgu laika posmu. Vivus.lv piedāvā atmaksāt ātro kredītu pirms atmaksas termiņu. Ja ātrais kredīts tiek atmaksāts pirms termiņa, tad Jums sanāk atgriezt daudz mazāku naudas summu, nekā atmaksājot izvēlētajā termiņā. Vivus piedāvā atlikt kredīta pamata summas atmaksas termiņu. Ja Jums pēkšņi ir radušās finansiālas problēmas, kuras liedz veikt ikmēneša maksājumu, tad varat izmantot Vivus piedāvāto pakalpojumu, kas ļauj pagarināt atmaksas termiņu un atlikt ikmēneša maksājumu.

Vivus.lv darba laiks

Vivus.lv strādā katru dienu no 7:00 līdz 23:00. Šajā laikā Vivus.lv izskatīs Jūsu kredīta pieteikumus, atbildēs uz Jūsu jautājumiem un veiks kredīta pārskaitījumus. Vivus.lv ātro kredītu var pieteikt jebkurā laikā – septiņas dienas nedēļā un divdesmit četras stundas diennaktī. Ja ātrais kredīts tiek pieteikts ārpus darba laika – tas tiek pārskaitīts darba laikā dažu minūšu laikā.

Saņemt ātro kredītu

  • Lai saņemtu kredītu pie Vivus.lv, Tev būs nepieciešams arī mobilais telefons un e-pasts.
  • Lai saņemtu Vivus.lv kredītu tagad, Tev ir jāreģistrējas un jāpiesaka kredīts.
  • Lai saņemtu Vivus.lv kredītu dažu minūšu laikā, Tev kredīta pieteikums jāiesniedz Vivus.lv darba laikā.
  • Lai saņemtu kredītu pie Vivus.lv, Tev NAV jāveic pirmā iemaksa par aizdevumu.

Aizņemies apdomīgi, izvērtējot savas iespējas Vivus.lv kredītu atmaksāt.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *