Vivus.lv atlaides jaunajiem klientiem 2017. gadā

Vivus.lv atlaides jaunajiem klientiem 2017. gadā ir klāt! Vivus.lv ir sarūpējis vēl nebijušu piedāvājumu jaunajiem klientiem – tagad aizņemoties termiņā no 1 līdz pat 24 mēnešiem, saņem 20% atlaidi aizdevuma komisijas maksai!

Piemēram, aizņemoties 300 EUR uz 24 mēnešiem ietaupi 66 EUR eiro!

Kā saņemt atlaides un īpašus piedāvājumus no Vivus.lv?

Piesakoties Vivus.lv jaunumiem Jūs būsiet pirmais, kurš uzzina visu par vērtīgiem piedāvājumiem, konkursiem un aktuālajiem notikumiem.


Izvēlies sev ērtāko veidu kā reģistrēties Vivus.lv jaunumiem:

  • Reģistrējies savā lietotāja profilā;
  • Sazinies ar mums pa telefonu;
  • Sūti ziņu čatā;
  • Vai sūti pieteikumu uz e pastu.

Vivus.lv piedāvā ļoti noderīgu pakalpojumu, jo šis kredīts ir pieejams ļoti ātri un ērti. Lai arī šis ir patēriņa kredīts, tā raksturīpašības atbilst ātrajiem kredītiem. Lai pieteiktos šim aizdevumam, jums ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā un jāiesniedz pieteikums vēlamās summas saņemšanai. Pēc pieteikuma iesniegšanas, kredītu ir iespējams saņemt jau pavisam, pavisam īsā laikā. Aizdevuma pieteikuma izskatīšana var aizņemt vairāk laika, ja jūsu apstākļi rada bažas un prasa papildus dokumentus vai pārbaudes. Pēc apstiprinošas atbildes saņemšanas jūs varat saņemt aizdevumu savā kontā jau 5 minūšu laikā, tas gan ir atkarīgs no jūsu izmantotās bankas un citiem apstākļiem.

Lai izdodas kopā ar Vivus.lv!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *