Vivus.lv ātrais kredīts 2017. Gadā

Vivus.lv ir viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā, kas stabili notur savas pozīcijas jau vairāku gadu garumā. Aizdevēja piedāvājumu klāstā 2017 ietilps gan patēriņa kredīts, gan mikrokredīts, kuru noformēšanu iespējams ērti veikt elektroniski.

Vivus

Izvēloties pieteikties Vivus.lv ātrajam kredītam, varēsiet pretendēt uz aizdevuma summu sākot no 50 EUR līdz 1500 EUR, ar atmaksas termiņu no 30 dienām līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem. Ja izvēlētais atmaksas termiņš pārsniegs 30 dienas, aizdevuma atmaksas būs jāveic ar dalīto maksājumu palīdzību, aizdevēja kontā ik mēnesi ieskaitot kādu konkrētu naudas summu.

Kredītam iespējams pieteikties aizpildot pavisam vienkāršu pieteikuma anketu, kas atrodama aizdevēja mājas lapā. Ja no Vivus.lv aizņematies pirmo reizi, tad pirms pieteikuma nosūtīšanas jāveic reģistrācija, tādējādi izveidojot savu lietotāja kontu. Lietotāja konta jeb profila izveide, ļauj aizdevēja klientiem jebkurā diennakts laikā piekļūt informācijai par pieteikto vai jau noformēto aizdevumu. Lietotāja kontā iespējams kontrolēt aizdevuma atmaksas gaitu, nepieciešamības gadījumā pagarināt kredīta atmaksas termiņu, kā arī pietikties jaunam aizdevumam ar dažu klikšķu palīdzību.

Noteikti jāpiemin, ka aizdevumu pieteikumu izskatīšana tiek veikta 5 minūšu laikā un tā saņemšanai nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai pirmā iemaksa no personīgajiem līdzekļiem.

Cenšoties aizdevumu padarīt pieejamu jebkurā laikā, kad tas ir nepieciešams, aizdevējs patēriņa kredīta pieteikumus pieņem katru dienu no 7.00 līdz 23.00. Ja vajadzība pēc ātrā kredīta radusies nakts laikā, pēc aizdevēja darba laika, iesniegto pieteikumu Vivus.lv darbinieki izskatīs pirmajās darba dienas minūtēs un tā apstiprinājuma gadījumā, nauda jau no rīta nonāks klienta bankas kontā.

Dažādu jautājumu un neskaidrību gadījumā, iespējams saņemt aizdevēja konsultāciju. Ar kreditora finanšu speciālistiem iespējams sazināties katru dienu – zvanot uz mājas lapā norādīto tālruņa numuru vai sazinoties elektroniski ar e-pasta vai čata funkcijas palīdzību.

Vivus

Kā palīgu izmaksu noskaidrošanai un iespējamo kredītsaistību modelēšanai var izmantot arī aizdevēja mājas lapā atrodamo kredīta kalkulatoru, kurā ievadot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu tiks parādīts maksājuma lielums un iespējamais aizdevuma atmaksas grafiks.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *